w ,

Staropolanka, Kanał Sportowy i III Rzesza: KIEDY ZACZYNA SIĘ CZŁOWIEK?

❗️Nie oglądać Kanału Sportowego i NIE KUPOWAĆ STAROPOLANKI do momentu wycofania się z umieszczania reklam na Kanale Sportowym.

Fajnie, że poprzez reklamę Staropolanka w Kanale Sportowym firmuje swoją marką dyskusję rodem z III Rzeszy w programie, w którym redaktor pyta lekarza „kiedy zaczyna się człowiek?”.

Przesuwanie dyskursu trwa.

Życie ludzkie rozpoczyna się w momencie polaczenia dwóch komórek rozrodczych: męskiej i żeńskiej, tworząc tym samym nowe DNA 🧬 człowieka. Genetyka stwierdza to jasno. Reszta to brednie szarlatanów.

Po moim poście na X, gdyż pierwszy nagłośniłem całą sprawę, Kanał Sportowy niezwłocznie skasował nagranie. Na szczęście udało mi się zabezpieczyć propagowane przez nich treści nie tylko w formie zrzutu ekranu, a również jako nagranie, które umieszczę wkrótce w swoim programie dostępnym na Votum.TV.

Redaktor z Kanału Sportowego zapytał doktora Sochę o to, kiedy zaczyna się człowiek. Ten udzielił wymijającej odpowiedzi. Zastosował dygresję o swoim szwagrze, u którego stwierdzono rzekomą śmierć mózgu, dzięki czemu można było z niego wyciąć narządy wewnętrzne. Przy okazji powoływał się na filozofię, lecz nie wspomniał już nic o genetyce.

Kanał Sportowy nie pierwszy raz zamienia się w tubę propagandową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings