w

KORAN MÓWI WPROST: I ZABIJAJCIE ICH GDZIEKOLWIEK ICH SPOTKACIE

Artykuł pochodzi z 2013 roku. Z artykułem polemizował jeden z redaktorów Gazety Prawnej w wydaniu internetowym. Od tamtego czasu islam mniej krwawy się nie zrobił. Od momentu wybuchu tzw. pandemii, terroryzm zniknął z pierwszych stron gazet, z głównych wydań serwisów informacyjnych. To nie oznacza, że krwawy islam przestał istnieć, albo że zrobił sobie przerwę

O wy, którzy wierzycie! Nie bierzcie sobie za przyjaciół żydów i chrześcijan; oni są przyjaciółmi jedni dla drugich. A kto z was bierze ich sobie za przyjaciół, to sam jest spośród nich. Zaprawdę, Bóg nie prowadzi drogą prostą ludu niesprawiedliwych!

Koran 5:51

Islam – w 100% religia brutalna – nakazuje wprost na kartach Koranu: zabijać niewiernych.

Trzeba jednak nadmienić, ażeby nie stosować jakichkolwiek manipulacji, wyimków i tym podobnych zabiegów charakterystycznych dla mediów współczesnych.

W Koranie możemy przeczytać:

Zaprawdę, ci, którzy uwierzyli, ci, którzy wyznają judaizm, chrześcijanie i sabejczycy, i ci, którzy wierzą w Boga i w Dzień Ostatni i którzy czynią dobro, wszyscy otrzymają nagrodę u swego Pana; i nie odczują żadnego lęku, i nie będą zasmuceni!

Koran 2:62

To – jak mniemam – koniec tolerancji u mahometan. Ta ugodowość objawia się tak, że w powyższym wersecie niczego złego dopatrzyć się nie można. Lecz nie radujcie się bezrozumni obrońcy islamu!

Powyższy fragment zapowiada jedynie, że ci wszyscy wymienieni otrzymają nagrodę u SWEGO Pana.

Nie ma mowy, żeby nie zabijać niewiernych. Mowy też nie ma, ażeby zabijać, ale w pozostałych wersetach wspomniane już jest, że nie wierzący w Allaha zasługują tylko na ŚMIERĆ.

ISLAM – RELIGIA MORDU

Islam to wyznanie opierające się na nienawiści, agresji, militarnej ekspansji oraz nieposzanowaniu ludzkiej godności.

Obrona tej religii oraz ideologii jest daremna. Oczywiście znajdą się tacy, co z własnej piersi utworzą tarczę i zasłonią niesprawiedliwie zaatakowanych muzułmanów, jednakże będzie to działanie ze wszech miar nieroztropne.

Przy nadarzającej się sytuacji odetną takim ci pokojowi muzułmanie głowy albo ukamienują. Jest jeszcze wiele możliwości, lecz wymienię jedną z nich: spalenie żywcem – zazwyczaj stosowane przy dużej ilości niewiernych, o dziwo paleni żywcem to chrześcijanie (uwierzycie?!).

JAK TO WYGLĄDA?

Podkłada się ogień w kościołach, gdy te wypełnione są wiernymi – to znaczy niewiernymi w nomenklaturze islamskiej.

Również spędza się niewiernych (czytaj: CHRZEŚCIJAN, KATOLIKÓW) na jakiś plac i tam się ich skazuje na śmierć w płomieniach. Czy to jest religia pokoju?

Ktoś powie: to fundamentaliści! Jednakże czy muzułmanin nie przestrzegający zasad swojej świętej księgi nadal jest muzułmaninem?

Oczywiście, iż nie. Tak samo jak ktoś mówi:  „jestem katolikiem, ale…” nie jest katolikiem. Więc każdy w swojej religii powinien być fundamentalistą, wyznawać swoją wiarę w stu procentach, nie tylko wybiórczo.

Ludzie mordujący chrześcijan, przeprowadzający zamachy terrorystyczne, to muzułmanie. Nie islamscy fundamentaliści jak media próbują nam wmówić wprowadzając rozróżnienie pomiędzy wyznawcami Allaha, ale przede wszystkim na pierwszym miejscu MUZUŁMANIE.

Natomiast jeśli muzułmanie chcąc być prawowiernymi wyznawcami to muszą przestrzegać Koranu, a tam wyraźnie jest powiedziane:

I zabijajcie ich, gdziekolwiek ich spotkacie, i wypędzajcie ich, skąd oni was wypędzili – Prześladowanie jest gorsze niż zabicie. – I nie zwalczajcie ich przy świętym Meczecie, dopóki oni nie będą was tam zwalczać. Gdziekolwiek oni będą walczyć przeciw wam, zabijajcie ich! – Taka jest odpłata niewiernym!

Koran 2:191

CO TO ZNACZY BYĆ FUNDAMENTALISTĄ?

Fundamentalizm… Fundament… Jak podaje Słownik Języka Polskiego fundament to «dolna część budowli lub innej konstrukcji osadzona w ziemi». Czyli inaczej rzecz ujmując: to podstawa budynku, która jeśli zostanie naruszona to budynek runie.

Kilkoma słowy: coś, co daje czemuś początek lub jest podstawą istnienia, trwania czegoś. W naszym przypadku danej religii.

Zaprawdę, ci, którzy uwierzyli, jak i ci, którzy są wyznania żydowskiego, sabejczycy, chrześcijanie i zoroastryjczycy, oraz ci, którzy dodają współtowarzyszy – zaprawdę, Bóg uczyni rozróżnienie między nimi – zaprawdę, Bóg jest świadkiem każdej rzeczy!

Koran 22:17

Teraz już wiemy, że fundament jest najistotniejszą częścią budowli. Kiedy budowla runie ze względu na słaby fundament, będzie wtenczas milionem odłamków i każdy stanie się odrębnym elementem. Już nie będą wespół tworzyć zwartej konstrukcji, tej bowiem nie będzie, za to każdy z tych odłamków okaże się początkiem nowego. Rzecz ta tak samo ma się do religii.

Dla mahometan tą ziemią na której spoczywa fundament jak i samym fundamentem jest Koran. Traktowanie tej księgi wybiórczo jest niczym wypłukiwanie ziemi spod fundamentu. Natomiast czynienie tak nagminnie sprawi, że ten fundament, to jest ich wiara, zniszczeje. Wtedy też już nie będzie to islam lecz religia islamopochodna.

Z tego powodu przywódcy religijni islamu dbają o to, by odpowiednio radykalizować wyznawców, ażeby nikomu prze myśl nie przeszły jakieś pokojowe mrzonki.

CZŁOWIEK TO ISTOTA BEZ WARTOŚCI

Ludzie schorowani, upośledzeni, niepełnosprawni nie mają dla nich żadnej wartości. ŻADNEJ!

Kilkuletnia dziewczynka posądzona przez rodziców, że zepchnęła ze skarpy swojego dwuletniego brata i tym samym go zabiła, została uwiązana łańcuchem za kostkę i pozostawiona w pobliskiej jaskini. Żywiono ją resztkami ze stołu oraz jadła to co udało się jej upolować w ciemnej grocie: jakieś myszy, szczury – pamiętajmy, że wszystko na surowo.

Gdzie to się wydarzyło? W Palestynie, w krainie historycznej zwanej Emaus. I choć żydowskie powiększanie swojego terytorium ceną Ziem Palestyńskich wydaje się straszne (w przeciągu pół wieku z Palestyny pozostały na mapie tylko wysepki otoczone zewsząd ziemią izraelską), to ekspansja Izraelczyków ma w sobie tyle dobrego, że obszar na którym dzieją się tak straszne rzeczy, ustawicznie się zmniejsza.

Tutaj dopiszę, że potępiam zbrojne działania na ludności cywilnej (ostrzeliwanie, mordowanie i t.d.) ale nie ma co się dziwić takiemu traktowaniu, jeśli głównym celem islamu jest ekspansja i mordowanie niewiernych. Dodać do tego należy jeszcze indoktrynację żydowską wpajającą wszystkim, że wszyscy są wrogami „narodu wybranego”. Tak więc jedno zło mające oparcie w Koranie jest wypierane jest przez zło, którego korzenie mocno oplatają Talmud.

UWIĘZIONA MATKA

Drugi przypadek uwięzienia przez rodzinę. Tym razem matka została pozbawiona wolności przez swoje dzieci, gdyż te uznały iż jest im zawadą. Co zrobiły?

Zamknęły ją w kurniku. Sąsiedzi niczego nie zauważyli? Zauważyli… Po kilkunastu latach… Po uwolnieniu matka wyrodnych dzieci zachowywała się jak kura.

Dzisiaj: przebywa w ośrodku usytuowanym na ziemi palestyńskiej prowadzonym przez siostry zakonne. I mimo rekonwalescencji, nadal w jej zachowaniu jest sporo z kury. Czy to jest religia miłości? Islam to religia nienawiści!

To jeszcze nie koniec…

Niechże walczą na drodze Boga ci, którzy za życie tego świata kupują życie ostateczne! A kto walczy na drodze Boga i zostanie zabity albo zwycięży, otrzyma od Nas nagrodę ogromną.

Koran 4:74

 

ZGWAŁCONA WOLONTARIUSZKA

Dziewczyna była wolontariuszką u sióstr zajmującymi się kobietami, które zostały porzucone przez swoje dzieci, rodziców, rodzinę etc.

Wyszła około 3:00 nad ranem poza obszar ośrodka. I została zgwałcona. Kto był winny?

Gdyby podobna sytuacja wydarzyła się w Europie to winnym będzie gwałciciel.

Lecz winę za gwałt popełniony tam – my Europejczycy – przypisujemy tej nieszczęsnej i pokrzywdzonej dziewczynie.

Cóż za HIPOKRYZJA! Tam, w świecie islamu, zgwałcona kobieta również jest stawiana przed sądem za niemoralne prowadzenie się.

Należy postawić sobie jeszcze jedno pytanie: dlaczego została zgwałcona? Ponieważ była naga!

Dla nas, to znaczy dla Was w większości byłaby pewnie dziewczyna ubrana, dla mnie prawie naga, dla muzułmanów natomiast skrawki ubioru są utożsamiane z negliżem. To jak tu się nie oprzeć, kiedy w dodatku Koran na to jeszcze przyzwala?

Druga rzecz równie istotna: dla muzułmanów to po prostu dżihad. Zgwałcić biała kobietę to obowiązek kiedy nadarza się okazja.

Jeżeli nadal europejski obrońco islamu zindoktrynowany przez mass media chcesz bronić tej krwawej religii argumentując, że to tylko ci zacofani tam na Bliskim Wschodzie dopuszczają się gwałtów na Europejkach, albo że to fundamentaliści i tym podobni islamiści, to muszę Cię obrońco islamu zasmucić.

Jako drogę prostą dla ludzi i On zesłał rozróżnienie. Zaprawdę, tych, którzy nie uwierzyli w znaki Boga – czeka kara straszna! Bóg jest potężny, włada zemstą!

Koran 3:4

Europa… Mnóstwo muzułmanów osiadłych na stałe, zaproszonych i wpuszczonych przez samych Europejczyków, nadal żyje zgodnie z Koranem.

Wykorzystując demokrację pragną wprowadzać swoje własne prawa, to znaczy prawo szariatu. Atoli nie czekają na zatwierdzenie swoich postulatów.

Już teraz żyją Koranem na co dzień. I gwałcą Europejki.

We francuskim metrze pobili NIEWIERNEGO, bo ten wyciągnął kanapkę z szynką. W tym przypadku kto był winny? Francuz z kanapką z szynką czy muzułmańscy oprawcy? Zgodnie z rozumowaniem przedstawionym w przypadku zgwałconej wolontariuszki winny jest Francuz.

W EUROPIE…

Nie tylko u siebie gwałcą NIEWIERNE. W Europie do gwałtów dochodzi równie często. Ongiś posiadanie białej kobiety było prestiżem. Dziś białą kobietę zdobyć łatwo. Kilka zapewnień o miłości i ta rozkłada przed muzułmaninem nogi, a ten po jakimś czasie ją przekazuje dalej, sam zaś wyrusza na nowe poszukiwania, ażeby znaleźć kolejne niewierne, by je posiąść.

Istnieje także możliwość poniżenia białej kobiety. Można z niej zrobić prostytutkę. Wypychać na londyńskie bądź paryskie ulice, umieścić w legalnie działającym burdelu lub przekazać kolegom na Bliskim Wschodzie. Islam – religia miłości. Czyż nie?

PRZYJAŹNI MUZUŁMANIE?

Niech wierzący nie biorą sobie za przyjaciół niewiernych, z pominięciem wiernych! A kto tak uczyni, ten nie ma nic wspólnego z Bogiem, chyba że obawiacie się z ich strony jakiegoś niebezpieczeństwa. Bóg ostrzega was przed samym Sobą i do Boga zmierza wędrowanie.

Koran 3:28

Muzułmanie do dzisiaj bronią honoru swoich kobiet. Europejek honoru nikt już nie broni. Się „wyzwoliły” i poprzez to „wyzwolenie” na własne życzenie popadają w muzułmańskie zniewolenie.

Tutaj widać też naiwność kobiet oraz ich głupotę. Zresztą współczesne nam kobiety gotowe oddać się każdemu, a z tego właśnie korzystają muzułmanie. I kto tych mahometan oskarży? NIKT! Albowiem każdy Europejczyk, który pozwoli sobie na oskarżenie muzułmanów zostanie nazwany rasistą, islamofobem etc.

DO POSIADANIA SEKSUALNYCH NIEWOLNIC NAMAWIAJĄ SAME MUZUŁMANKI

Na przykład telewizyjna gwiazda i aktywistka Salwa al Mutairi wprost nawołuje do posiadania jak największej ilości seksualnych niewolnic zachwalając ten proceder w najlepsze.

Powiedziała nawet:

Nie ma powodu do wstydu, szariat tego nie zabrania. Z pewnością w Czeczeni jest sporo rosyjskich niewolnic. Wystarczy tam pojechać, przywieźć je i sprzedać tu w Kuwejcie.

KOBIETA W ISLAMIE

Wasze kobiety są dla was polem uprawnym. Przychodźcie więc na wasze pole, jak chcecie, i czyńcie pierwej coś dobrego dla samych siebie. Bójcie się Boga i wiedzcie, że się spotkacie z Nim! A ty głoś radosną wieść dla wierzących!

Koran 2:223

To nie wszystko. Nie tylko europejskie kobiety przez swoją głupotę, naiwność i kochliwość (jak bodaj wszystkie kobiety) zostają seksualnymi niewolnicami muzułmanów.

Tam gdzie wyznawcy Allaha osiedlili się, żyją, mieszkają i drenują kieszenie podatników albo prowadzą burdel lub inny nielegalny biznes, również rozgrywa się dramat, bo ich kobiety także są zniewolone – głównie seksualnie. Mam tu na myśli przede wszystkim córki.

GWAŁT ZA NIEPOSŁUSZEŃSTWO

Hannah Shah (nazwisko nieprawdziwe) w książce „Córka imama” opisuje swój dramat mający początek gdy ta miała 5 lat. Wówczas ojciec postanowił ją karać za wszelkie nieposłuszeństwo gwałtem.

Wszystko działo się w Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii. Jej ojciec – szanowany członek tamtejszej pakistańskiej społeczności – kiedy dowiedział się, że dziewczyna przeszła na chrześcijaństwo wziął ze sobą czterdziestu towarzyszy i razem z nimi udał się do jej kryjówki.

Krzyczał:

Bądź przeklęta zdrajczyni wiary, poderżnę ci gardło! Spalimy cię żywcem!

Podkreślić trzeba, że dzieje się to tu w Europie. Nie na Bliskim Wschodzie lecz w północnej Anglii.

Zapyta ktoś, czemu Hannah nie zgłosiła sprawy choćby nauczycielom?

Otóż kiedy wreszcie zebrała się na odwagę i opowiedziała w szkole, że jest w domu bita, do jej domu został przysłany pracownik socjalny.

Nie był to Anglik, ale Pakistańczyk w myśl polityki integracyjnej. Pakistański pracownik opieki społecznej ostrzegł ją, iż nie można zdradzać swojej społeczności. Wtenczas została najdotkliwiej pobita przez ojca.

Zapytana kiedyś dlaczego wybrała chrześcijaństwo, odrzekła:

Urzekły mnie nauki o miłości. Islam który studiowałam i którego mnie nauczano, nie mówił nic o miłości. Czuję się akceptowana i nawet jeśli popełnię błąd, mogę liczyć na wybaczenie, czyli coś, czego nie ma w islamie.

Hannah Shah

Islam nie mówi nic o miłości. Czy jest coś bardziej rzetelnego niż wypowiedź byłej muzułmanki, która musiała uciekać przed przemocą, gwałtami i śmiercią? Nie! Nie ma nic rzetelniejszego!

Więc następnym razem – jeśli jesteś zindoktrynowanym obrońcą islamu – pomnij słowa Hanny Shah – dziewczyny gwałconej od 5 roku życia za byle występek, dotkliwie bitej i poniżanej, która spokój i miłość znalazła w chrześcijaństwie.

To jest właśnie prawdziwe oblicze islamu. Prawdę mówiąc: to tylko niewielki wycinek, ponieważ takich brutalnych historii, gdzie sprawcami są muzułmanie jest, mnóstwo.

Celowo nie wspominam o zamachach terrorystycznych, bo o dziwo tak straszliwe zbrodnie w świecie cywilizowanym nie robią już wrażenia i obecnie zamiatane są pod dywan w imię polit-poprawności.

Pytanie, jak długo będziemy pozwalać na milczenie, ażeby nikogo nie urazić?

Na łamach Prawy.pl jako nieliczni informowaliśmy o masowych przekroczeniach granicy polsko-białoruskiej przez nielegalnych imigrantów  Bliskiego Wschodu. Warto zapoznać się z wydarzeniami, o których media milczą, a politycy udają, że problemu żadnego nie ma – kliknij w informację zaznaczoną na czerwono, aby przeczytać.islam,i

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings